Карта ремонтів - Угода з користувачем
Витрачено коштів, грн 0.00 грн

Угода з користувачем

Ця Угода з користувачем (далі - Угода) встановлює умови та правила використання сайту map.shtab.net (далі - сайт), у тому числі:

  •   умови використання розміщених на сайті матеріалів;
  •   умови реєстрації;
  •   умови користування Персональним кабінетом, відправлення повідомлень з сайту, розміщення пропозицій щодо покращення якості сервісів.

1. Загальні умови

1.1. Використання сайту означає, що користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

1.2. Ця Угода повністю чи в будь-якій її частині може бути змінена власником ресурсу в будь-який час. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на сайті.

2. Взаємодія з сайтом, реєстрація

2.1. Не допускаються підбір пароля, злом або інші дії з метою отримання доступу до чужих логінів і паролів, а також використання Особистого кабінету іншого користувача.

2.2. При використанні Сайту та інформації з Сайту заборонені наступні дії:

  •   використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;
  •   використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту та його сервісів;
  •   використовувати посилання на сторінки Сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди одержувача).

3. Умови використання матеріалів

3.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, у тому числі тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли.

3.2. Усі права на використання змісту сайту, крім випадків, зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів, належать ГО «Антикорупційний штаб».

3.3. Користувач може завантажувати з сайту матеріали тільки для особистого використання.

3.4. Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент. При цьому посилання на map.shtab.net, а для інтернет ЗМІ - гіперпосилання на https://map.shtab.net/ обов'язкове.

3.5. Вся інформація, розміщена на Сайті, включно із графічною, є власністю Громадської організації та/або його партнерів, якщо прямо не зазначено інше.